Sizler İçin Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Konya-Mobil-Kapıcılık

Konya Mobil Kapıcılık

Kurumsal-Temizlik

Konya Kurumsal Temizlik

Ev-Temizliği

Konya Ev Temizliği

İnşaat-Temizliği

Konya İnşaat Temizliği

İnşaat-Sonrası-Temizlik

Konya İnşaat Sonrası Temizlik

Dezenfekte

Konya Dezenfektan Hizmetleri

Dershane-Temizliği

Konya Dershane Temizliği

Ofis-Temizliği

Konya Ofis Temizliği

Hastane-Temizliği

Konya Hastane Temizliği

Fabrika-Temizliği

Konya Fabrika Temizliği

Camii-Temizliği

Konya Camii Temizliği

Dış-Cephe-Temizliği

Konya Dış Cephe Temizliği

Temizlik Bizim İşimiz!

Yeni nesil teknolojilerden aldığımız yardımla inatçı lekeler bizim için kısa sürede parlak bir görünüme kavuşur. Temizliği zahmetli ve tehlikeli yerler arasında sayılan camlar uygun ekipmanlarla temizlenir ve dış cephe temizliği belli periyotlarda tekrarlanır.

Temizlik işlemine ilk olarak çöplerden başlar, yaşam alanlarının ferah bir ortama dönüşmesine katkı sağlarız. Hayata konfor katan, bütçe dostu ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde siz de her yeni güne eksilmeyen bir heyecanla başlayabilirsiniz.

Mobil Kapıcılık Hizmetinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Ev ve iş yerlerinin ortak alanlarında temizlik, hijyen ve görsel düzenin sağlanmasından sorumlu olan mobil kapıcılar, önceden planlanmış görevlerini aksatmadan yerine getirir.

  • Asansör temizliğinden paspas yapmaya, çöp temizliğinden kapı önü düzenine kadar farklı sorumlulukları olan mobil kapıcılar, ihtiyaca uygun olarak sabit çalışmalarda da fark yaratır.

İzin belgeli, sigorta ve tazminat derdi olmayan personellerle verdiğimiz bu kategori hizmetinde anlaşmaya göre malzeme tedariki de karşılanır.

Neden Biz?

Dezenfekte, mobil kapıcılık, ev, ofis, dış cephe cam, inşaat sonrası, hastane, okul, dershane, camii, fabrika ve yangın sonrası temizlik ihtiyacında kurumsal hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen ücretsiz keşif yaptırabilir ve size özel bütçe dostu fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz.