Konya Dış Cephe Temizliği

Müşteri Beklentilerini Karşılayan Temizlik Hizmetleri

Şirketimiz hızla gelişen temizlik sektöründe müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabilmek için önemli çalışmaların altına imza atmaktadır. Son dönemlerin popüler seçenekleri arasında yer alan dış cephe cam temizliği şirketimizin özenle verdiği hizmetler arasında yer almaktadır.

Yoğun İş Temposu İçinde Bir de Temizliği Düşünmeyin!

Sıkışan şehir hayatı içinde yukarı doğru yükselerek daha çok yaşam ve iş alanı sunan kuleler, temizlik sorununu da beraberlerinde getirmektedir. Yükseklik korkusu olmayan elemanlarla yapılabilen dış cephe temizlikleri kendi alanının en zor işleri arasında sayılabilir.

Yüksek katlı binalarda yapılacak olan dış cephe temizliği hizmetlerinin sıradan temizlik elemanları tarafından verilmesi imkânsızdır. Tehlikeli ve deneyim gerektiren bir iş olan dış cephe temizlikleri sadece özel ekipmanlar kullanılarak yapılabilmektedir.

  • Yüksek katlı ve dış cephesi cam ya da metal olan binaların tümünde asma balkon sistemi mevcut değildir.
  • Böyle durumlarda temizlik sepetli vinçler veya iple sarkıtma yöntemi ile yapılması gerekmektedir.

Şirketimiz, aldığı her sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkmak için elinden geleni yapar ve planlı çalışmalarıyla sektörde fark yaratır.

Bizi Diğer Firmalardan Ayıran Özellikler

Binanın keşif çalışmasından personel ve kimyasal malzemelerin seçilmesine, doğru aracın belirlenmesinden planlanan zamanda uygulamaya geçilmesine kadar işin her aşamasında kaliteli bir dış cephe temizliği hizmeti sunarız.

Dış cephe cam temizleme işlemlerinin düzenli olarak yapılması aynı zamanda alanın kötü hava şartları sebebiyle maruz kaldığı olumsuzluklardan da arındırılmasına yarayacaktır.

  • Dış cephe ve camların binaların görünen yüzü olduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır.

Şirketimiz sunduğu her türlü temizlik hizmeti ile müşterilerinin sağlık, hijyen, konfor ve görüntü ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılar.